Branston Management s.r.o
U Habrovky 247/11, 140 00 Praha 4
Tel: +420 241 090 102
Fax: +420 241 090 141
e-mail: info@branston.cz

   O nás    Hledáte práci    Hledáte zaměstnance   
 
   Outsourcing
 
  Temporary Help
 
  Recruitment
 
  Outplacement
 
  Oblasti našeho působení
 

Temporary help

Vyhledávání a krátkodobé i dlouhodobé zapůjčování pracovníků na dobu určitou. Pro každou situaci, kdy Vám vznikne nečekaná potřeba pracovních sil, např. v době dovolených, při získání nečekané zakázky, při sezónních pracích apod. Vám nabízíme řešení, které nejlépe odpovídá Vašim potřebám a poskytneme Vám potřebný počet kvalifikovaných pracovníků. Služby temporary help využívají rovněž společnosti, které chtějí snížit mzdové náklady na administrativu v oblasti lidských zdrojů.

Dočasná výpomoc všude tam, kde vzniká potřeba pružné pracovní síly. Může jít o nárazové akce, v době dovolených nebo v případě nemoci Vašeho zaměstnance, ale lze tuto službu využívat i na dlouhodobé bázi při nutnosti navýšení potřeby pracovních sil v opakujících se sezónních špičkách a ve všech dalších případech, kdy to charakter Vaší činnosti vyžaduje. Provedeme služby v požadovaném rozsahu a vysoké kvalitě. Postaráme se o výběr kvalifikovaných osob z řad našich zaměstnanců, kompletní osobní a mzdovou agendu. Vám účtujeme předem dohodnutou sazbu za provedení služby.

Recruitment

Stačí, abyste nám definovali pozici, na kterou hledáte zaměstnance a naši personální specialisté zajistí předvýběr kandidátů. Vybraná skupina uchazečů pak absolvuje pohovor ve Vaší společnosti. Na základě osobního pohovoru si sami vyberete nejvhodnějšího kandidáta, který se pak stane Vašim zaměstnancem.Tuto službu je možno kombinovat se zapůjčením, tzn. že vybraný pracovník je po určitou dobu zaměstnancem společnosti Branston Management, s.r.o. a po uplynutí sjednaného období je za odstupné převeden mezi Vaše stálé zaměstnance.

Poskytujeme vhodné kandidáty na ty pozice, které právě potřebujete. Disponujeme rozsáhlou a unikátní databází. Využíváme každý možný zdroj z lokálních a mezinárodních trhů, ze kterých selektujeme kandidáty ideálně vyhovující Vašim požadavkům. Na základě Vašich potřeb vybereme nejvhodnější uchazeče z naší databáze a poskytneme Vám jejich životopisy s našim hodnocením a připomínkami. Všichni uchazeči jsou důkladně prověřeni než se stanou součástí naší databáze. I tímto způsobem Vám garantujeme, že Vaše požadavky splníme dle Vašich přání. Jestliže uchazeč, kterého si vyberete a zaměstnáte, odejde ve zkušebnílhůtě nebo v této době zjistíte, že není vhodný na danou pozici, garantujeme Vám náhradního zaměstnance .

 

 

 

Právě byla dokončena akreditace ISO 9001:2000

[19.10.2005]
  © 2005 Branston Management, s.r.o